image1 image2 image3

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Klasy I - III.

23 czerwca o godzinie 9.00 uczniowie klas I – III spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017.  Pani dyrektor Danuta Łuszczak podsumowała całoroczną pracę. Spotkaliśmy się ciekawymi ludźmi: kajakarką Karoliną Naja, Pawłem Góralczykiem i Szymonem Żoczkiem.  Przez tydzień gościliśmy Desi Nur Hana Kurnia z Indenezji i Joanne Tan Joo En z Malezji. Uczniowie brali udział w ciekawych projektach i dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele o pszczołach oraz zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska.  W pierwszej części apelu wyróżniono uczniów na medal, którzy otrzymali odznaki. Pani dyrektor podziękowała Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Barbarze Szpyra za całoroczną współpracę. Pożegnaliśmy również nauczycielkę, która odchodzi z naszej szkoły – panią Reginę Miśkowiec-Góra. Pani Agnieszka Kóska-Słowińska przedstawiła nam wyniki konkursu na najlepszą klasę. Zwyciężyła klasa 3b i każdy uczeń otrzymał słodki upominek. Na zakończenie obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez klasy 2c i 2d wraz z wychowawcami – panią Anną Chmielniak-Kalika i panią Alicją Pilarczyk. W doskonałych nastrojach rozeszliśmy się do klas po świadectwa i oficjalnie powitaliśmy wakacje :-)

Uczniowie na medal.
Klasa 1a - 8 Ucz.
Zofia Hodurek, Marta Moś, Zuzanna Połowczuk, Greta Rossi, Amelia Satława, Nikola Suchorska, Jan Radomski, Karol Sok
Klasa 2a – 8 Ucz.
Zuzanna Baran, Laura Ciupka, Paulina Gniłka, Ewa Jeż, Daria Matejko, Błażej Dziech, Arkadiusz Pniok, Marcin Wojtyła
Klasa 2b – 4 Ucz.
Wiktoria Srokol, Rafał Mikołajczak, Dawid Nowak, Miłosz Wróbel
Klasa 2c – 3 Ucz.
Marta Borgieł, Magdalena Godzik, Szymon Kubiak
Klasa 2d – 2 Ucz.
Karol Dubiel, Maria Wiśniowicz    
Klasa 2e – 4 Ucz.
Anna Dziech, Bogna Gawlak, Maja Żaczek, Kacper Korus
Klasa 3a – 4 Ucz.
Jakub Gach, Alicja Grzeszek, Milena Falewska, Eliza Kaczanowska
Klasa 3b – 5 Ucz.
Natalia Bobrecka, Klaudia Faryna, Patrycja Gumińska, Natalia Kyrcz, Oliwia Pawlik
Klasa 3c – 10 Ucz.
Agata Błotko, Angela Cięcinka, Paweł Danelczyk, Krystian Foltyn, Oskar Iskrzycki, Paweł Król, Nadia Łopata, Klaudia Łukosz, Aleksandra Uchyła, Zuzanna Wyrobek
Klasa 3d – 8 Ucz.
Aleksandra Grygierzec, Anna Kopeć, Laura Trzcina, Patryk Zieleźnik, Maksymilian Drożdż, Maciej Klimca, Kacper Kotas, Rafał Kukulski.

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Copyright© 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.