Pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego

W środę, 13 września 2017 r., odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas 4-6, wybrani w wyborach klasowych na przewodniczących i zastępców.
Przewodniczącym SU jest Davide Bensi de Balma z kl. 6a, a opiekunami pan Szymon Waliczek oraz pani Urszula Zięba.

W czasie spotkania wyłoniono Zarząd SU, w skład którego weszli: przewodniczący SU oraz Gabriela Olek (6a), Maciej Pysz (5a) oraz Olaf Stanisz (4b). Ponadto opracowano i przyjęto plan pracy, jak również podjęto stosowne uchwały. Mamy również zastanowić się nad innymi działaniami. Na kolejnym spotkaniu omówimy nasze pomysł.

UWAGA! Konkurs!!!
Ogłosiliśmy także konkurs na logo SU. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (najlepiej kredkami, flamastrami, grafika komputerowa), na kartce formatu A4. Zgłoszenia przyjmuje opiekun SU. Termin: 30 listopada 2017 r.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 3 im J. Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach:

Davide Bensi de Palma, p. SU
    Eliza Kaczanowska, 4a