Kolonia w Porąbce lipiec 2017r

W dniach 03-07 lipca br. uczniowie naszej szkoły udali się na kolonię, która zorganizowana była w Domu Wczasów Dziecięcych w Porąbce.

Wypoczynek miał charakter głównie rekreacyjny. W związku z malowniczym położeniem placówki w Beskidzie Małym, mieliśmy możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wolny czas spędzaliśmy na wesołej zabawie, różnorakich zawodach sportowych, spacerach, wyjściach do lasu i na basen. Zorganizowano także jednodniową wycieczkę, podczas, której główną atrakcją był rejs po jeziorze Żywieckim. Pobyt na kolonii upłyną w miłej atmosferze.

Janina Matura

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć

Zestaw podręczników na rok 2017-2018

Wyposażenie czwartoklasistów na rok szkolny 2017/2018

Akcja Lato 2017 - Fotogaleria

Zapraszamy do fotogalerii zdjęć z Akcji Lato 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Klasy IV-VI.

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Klasy I - III.

23 czerwca o godzinie 9.00 uczniowie klas I – III spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017.  Pani dyrektor Danuta Łuszczak podsumowała całoroczną pracę. Spotkaliśmy się ciekawymi ludźmi: kajakarką Karoliną Naja, Pawłem Góralczykiem i Szymonem Żoczkiem.  Przez tydzień gościliśmy Desi Nur Hana Kurnia z Indenezji i Joanne Tan Joo En z Malezji. Uczniowie brali udział w ciekawych projektach i dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele o pszczołach oraz zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska.  W pierwszej części apelu wyróżniono uczniów na medal, którzy otrzymali odznaki. Pani dyrektor podziękowała Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Barbarze Szpyra za całoroczną współpracę. Pożegnaliśmy również nauczycielkę, która odchodzi z naszej szkoły – panią Reginę Miśkowiec-Góra. Pani Agnieszka Kóska-Słowińska przedstawiła nam wyniki konkursu na najlepszą klasę. Zwyciężyła klasa 3b i każdy uczeń otrzymał słodki upominek. Na zakończenie obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez klasy 2c i 2d wraz z wychowawcami – panią Anną Chmielniak-Kalika i panią Alicją Pilarczyk. W doskonałych nastrojach rozeszliśmy się do klas po świadectwa i oficjalnie powitaliśmy wakacje :-)

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Klasy I - III.

Pożegnanie klas VI

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Podsumowanie konkursów szkolnych i międzyszkolnych w roku szkolnym 2016/2017. Klasy IV i V.

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Podsumowanie konkursów szkolnych i międzyszkolnych w roku szkolnym 2016/2017. Klasy I-III.

LIPOWIEC CUP 2017

W środę 21 czerwca klasy 1 – 6 uczestniczyły w międzyklasowym turnieju piłki nożnej LIPOWIEC CUP. Kilka dni wcześniej każda klasa losowała kraj, którego barwy dzisiaj reprezentowała:

1a Polska, 2a Włochy, 2b Litwa, 2c Anglia, 2d Szwecja, 2e Chorwacja, 3a Irlandia, 3b Portugalia, 3c Francja, 3d Austria

4a Portugalia, 4b Ukraina, 4c Anglia, 5a Litwa, 5b Włochy, 5c Chorwacja, 6a Polska, 6b Francja, 6c Niemcy.

Gorąca rywalizacja i dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Nie zawiodła nas także pogoda. O aktywnej grze świadczą otarcia, które na bieżąco zaopatrywała pani higienistka. Po burzliwych rozgrywkach uzyskaliśmy następujące wyniki:
- klasy 1 i 2:
I miejsce 2d, II miejsce 2a, III miejsce 2b, IV miejsce 2c, 2e, V miejsce 1a
- klasy 3:
I miejsce 3c, II miejsce 3b, III miejsce 3d, IV miejsce 3a
- klasy 4:
I miejsce 4c, II miejsce 4b, III miejsce 4a
- klasy 5:
I miejsce 5c, II miejsce 5a, III miejsce 5b
- klasy 6:
I miejsce 6a, II miejsce 6c, III miejsce 6b.

Bardzo dziękujemy za sędziowanie Danielowi Łopata, Piotrkowi Marciniakowi i Oskarowi Nikiel.
Do zobaczenia w przyszłym roku!