Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

KLASY 1 – 2 GODZ. 900

KLASY 3 – 6 GODZ. 1000

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole

Fotorelacja z akcji lato

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji lato

Ubezpieczenie 2014-2015

Proszę kliknąć na poniższe linki w celu zapoznania się z warunkami ubezpieczenia

Ulotka dla rodziców

Ogólne warunki ubezpieczenia

Fotorelacja z wycieczki na Kozią Górkę

Fotorelacja z Memoriału Henryka Puzonia

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z Memoriału Henryka Puzonia

Zawody mini piłki nożnej

W dniu 25.09.2014 na nowym obiekcie MOSiR-u odbył się turniej piłki nożnej Szkół Podstawowych. W turnieju tym nasza szkoła zajęła III miejsce. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: MAKSYMILIAN KWAŚNIAK, JAKUB ZIĘBIŃSKI, MACIEJ PNIOK, MAREK MACHELSKI, SEBASTIAN HODER, BARTŁOMIEJ WIELEK, BARTŁOMIEJ CZECH, JAKUB DĄBROWSKI, JAKUB STANISZ, MIKOŁAJ SENIOW, ADRIAN FIGÓRSKI, TOMASZ SAJDAK, RAFAŁ KUKUCZ, JAKUB RYSZAWY.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 30.09.2014 w Zabrzegu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach XXV Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Podstawowych. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce i awansowała do finału powiatowego. Drużyna wystąpiła w składzie: PAULINA WISŁA, AGNIESZKA KASPRZYK, WIKTORIA KOCUR, KAROLINA SROKOL, MARCELINA KRÓTKI, LAURA PAWLIK, MONIKA JASKUŁA. GRATULUJEMY!!!

Drużyna chłopców zajęła III miejsce. Chłopcy wystąpili w składzie: JAN PASZEK, KONRAD WOJCIUK, BARTŁOMIEJ WIELEK, MAKSYMILIAN KWAŚNIAK, PAWEŁ KAPIAS, JAKUB DĄBROWSKI,
MIKOŁAJ SENIOW. GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją

Rajd "Brązowego Liścia" Ranczo Błatnia

Zapraszamy na fotorelację z 13 Rajdu "Brązowego Liścia"  Ranczo Błatnia

Zapisy na zimowisko

Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach organizuje wyjazd na zimowisko dla grupy  47 uczniów klas III – VI.
Miejsce wyjazdu:        Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej
Termin:                       07.02.2015 r. do 12.02.2015 r. (sobota – czwartek)
Koszty:                        252,00 zł + koszty przejazdu
Wpłaty po dokonaniu zapisu:
I rata                           -  60,00 zł do 31.10.2014 r.
II rata                          - 192,00 zł do 07.01.2015 r.
III rata                         - koszty przejazdu do 30.01.2015 r.

Druki zgłoszenia  można odebrać w sekretariacie szkoły w godzinach od 700 do 1530 .
Zapisy trwają do 20.10.2014 r.  Za datę zapisu dziecka  przyjmuje się datę złożenia
w sekretariacie szkoły wypełnionego druku zgłoszenia. O kwalifikacji na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń.

DRUK ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

W programie pobytu przewidywana jest wycieczka autokarowa do Zakopanego. Pozostałe informacje na temat programu można znaleźć na stronie: www.dwdz.pl