„Bo nie poznaliśmy się po to, aby o sobie zapomnieć”

Już stało się tradycją, że przed dniem Wszystkich Świętych, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odwiedzają groby byłych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi spoczywających na czechowickim cmentarzu. W tym roku była to młodzież z klas 7a i 8a. Na każdym grobie uczniowie zapalili znicz i zostawiła okolicznościową kartkę, która przypomina, że nasza młodzież pamięta o tych …którzy odeszli. Była to tez żywa lekcja historii naszej szkoły. Nauczyciele opowiadali o osobach pochowanych na tym cmentarzu. Można było dowiedzieć się o różnych ciekawych wydarzeniach z życia tych osób i poznać przy okazji historię naszej szkoły.

Czytaj więcej: Uczniowie „Lipowskiej Trójki” odwiedzili groby nauczycieli i pracowników szkoły.