Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016

We wtorek 1 września, z uśmiechem na twarzach, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Dwie akademie zgromadziły mnóstwo uczniów, naszych nauczycieli, na czele z Paniami dyrektor i gośćmi, oraz bardzo liczną grupą rodziców. Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych i wraz z życzeniami samych sukcesów zwróciła uwagę na kwestię bezpieczeństwa dzieci podczas ich pobytu na terenie szkoły. Na zakończenie klasy piąte i koło wokalne zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany pod opieką Pani Sławy Pniok i Pani Katarzyny Fura. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie nam wszystkim wiele miłych chwil i powodów do zadowolenia! Życzymy wszystkim powodzenia! :)

Zapraszamy obejrzenia fotogalerii