Sukcesy naszych uczniów

Gratulujemy Filipowi Szpara, który został finalistą XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Uczniowie koła teatralnego pod kierunkiem U. Ochman: Gabriela Olek, Klaudia Łaś, Filip Szpara, Julia Czech, Aleksandra Florek, Wiktoria Klimczak, Maja Szwajkowska, Magdalena Śliwa, Kamila Dudek, Kamila Olek, Katarzyna Pochopień, Weronika Seremet, Mateusz Kopeć, Martyna Kuczyńska, Zofia Chachuła, Jakub Gałczyński, Daniel Pysz, Aleksandra Wróbel, Oliwia Gach, Justyna Guzy, Weronika Trzcina zdobyli I miejsce w Małych Formach Teatralnych w ramach XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2015/2016. W tymże samym konkursie uczeń naszej szkoły Mateusz Kopeć pod kierunkiem Pani Lidii Kumorek zdobył I miejsce w kategorii klas IV-VI i zdobył statuetkę JONASZA. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!