Apel podsumowujący I semestr 2016/2017.

9 lutego uczniowie klas I-III spotkali się na apelu podsumowującym pierwszy semestr.

Pani Agnieszka Kóska-Słowińska przypomniała nam, co ciekawego wydarzyło się w tym roku szkolnym:
- Odbył się konkurs plastyczny (w formie przestrzennej) „Jesienne owoce i warzywa” promujący zdrowe odżywianie.
- Klasy młodsze były na lekcji multimedialnej jak powstają filmy w „Starej Kablowni” w Czechowicach oraz obejrzały film animowany pt. „Mały Książę”.
- W październiku klasy młodsze pojechały na wystawę inwentarza drobiu hodowlanego.
- W październiku miało miejsce ślubowanie klas pierwszych oraz występy artystyczne uczniów klas drugich, które witały pierwszaków. Klasy III brały udział w święcie szkoły.
- W listopadzie dzieci uczestniczyły w zbiórce żołędzi i kasztanów.
- W grudniu klasy młodsze pojechały na spektakl teatralny pt. „ Diabelskie figle” do Banialuki w Bielsku-Białej.
- W ramach współpracy z Biblioteką Miejską klasy młodsze uczestniczyły w dwóch spotkaniach o tematyce bajkowej i świątecznej.
- W grudniu uczniowie zbierali karmę, środki czystości dla zwierząt ze schroniska.
- Odbyła się zbiórka monet na akcję „Góra grosza”.
- Przed świętami wydany został kolejny numer „Uczniaczka” – gazetki dla uczniów  klas młodszych.
- W ciągu całego semestru klasy brały udział w konkursie szkolnym „ Estetyka klas” oraz  w zbiórce surowców wtórnych.
- W semestrze I uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno - wychowawczych  w ramach programu ”Spójrz inaczej”.

W drugiej części apelu poznaliśmy uczniów nagrodzonych w konkursach, uczniów na medal oraz dowiedzieliśmy się kto uzbierał najwięcej surowców wtórnych i żołędzi. Na koniec pani Agnieszka przedstawiła ogólne podsumowanie punktów i okazało się, że najlepszą klasą jest w tej chwili 3B. Nowością w klasyfikacji było to, że za godziny nieusprawiedliwione klasa otrzymywała punkty ujemne.

Szczegóły podsumowania semestru można zobaczyć tutaj >>>