Wyposażenie dla czwartoklasistów w roku szkolnym 2019/2020

Język polski :zeszyt minimalnie 60 kartkowy w szerokie linie, z marginesem; zielony długopis, zaleca się pisanie piórem (niebieskim lub czarnym).

Język angielski: zeszyt 60 kartkowy - linia lub kratka.

Matematyka: zeszyt 60 kartkowy w kratkę, zeszyt 32 kartkowy czysty, przybory rysunkowe (linijka, ekierka, cyrkiel, kątomierz, ołówek).

Historia: zeszyt 32 kartkowy w kratkę Przyroda: kredki, ołówek, linijka.

Informatyka: brak.

Technika: zeszyt 32 kartkowy w kratkę, blok techniczny biały i kolorowy, blok rysunkowy biały i kolorowy, bibuła kolorowa (krepa i cienka), klej i nożyczki.

Muzyka: zeszyt z pięciolinią (dowolny format).

Plastyka: blok rysunkowy, blok techniczny, blok techniczny kolorowy, papier kolorowy, pastele olejne (tłuste) „Pentel”, kredki ołówkowe, zestaw flamastrów.

Wychowanie fizyczne: obuwie sportowe wiązane na jasnej podeszwie; biała, podpisana koszulka (imię, klasa); wygodne, krótkie spodenki (bawełniane) lub getry.

Religia: brak zeszytu przedmiotowego – jego funkcję pełni zeszyt ćwiczeń do podręcznika