EURONUTY NA LIPOWCU

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ:

EURONUTY NA LIPOWCU

Konkurs skierowany jest do uczniów klas drugich,trzecich ,czwartych , piątych i siódmych szkół podstawowych w Czechowicach-Dziedzicach. Chętna szkoła może wytypować nie więcej niż dwóch uczestników.

Uczestnicy konkursu zaprezentują jedną wybraną piosenkę w języku obcym (do wyboru :w jezyku angielskim,niemieckim,włoskim lub rosyjskim)w czasie nie dłuższym niż 5 minut i nagrają filmik z tego występu.W związku z pandemią Covid-19 zasady uczestnictwa zostały przystosowane do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.Uczniowie lub opiekunowie przesyłają filmy (nagrania z występów).

Ocena prezentacji dotyczyć będzie :

-walorów muzyczno-wokalnych 0-5 pkt.

-poprawności językowej ( w przypadku wyboru języków :angielskiego,niemieckiego,włoskiego i rosyjskiego)0-5 pkt.

-interpretacji wykonywanych utworów 0-5 pkt.

-ogólnego wyrazu artystycznego 0-5 pkt.

Uczestnicy konkursu mogą wystąpić solo,w duecie lub zespole (do 5 osób maksymalnie).

Rodzaj akompaniamentu:

-a'capella (bez akompaniamentu)

-pół -playback

-mogą być wykorzystane jeden lub dwa instrumenty muzyczne w nagraniu

Zgłaszanie uczniów biorących udział w konkursie trwa do 20 stycznia 2022r.(do godz.16.00).Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie mailem na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w razie pytań proszę pisać

W załączeniu przesyłam kartę zgłoszeń i zgody na przetwarzanie danych osobowychoraz wykorzystanie wizerunku.Proszę o zatytułować „Euronuty na Lipowcu”.Filmiki z nagranym występem powinny być przesłane na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 28 stycznia 2022r.

Nagrody

Laureaci i wyróżnieni w konkursie otrzymują dyplomy i nagrody.Powiadomienie o przyznanych miejscach i wyróżnieniach zostanie wysłane na adres mailowy szkoły.

Organizator Konkursu Euronuty na Lipowcu w SP nr3 im.Juliusza Słowackiego :

Sylwia Żaczek-Gwizdoń